A case of 7 items costs $11.76 at Costco. What is the price of each item?
$
Question Help:
Video
Written Example
Submit
Try a similar question
License
[more..]
Enter your answer as an integer or decimal number. Examples: 3, -4, 5.5172
Enter DNE for Does Not Exist, oo for Infinity