A case of 4 items costs $7.24 at Costco. What is the price of each item?
$
Question Help:
Video
Submit
Try a similar question
License
[more..]
Enter your answer as an integer or decimal number. Examples: 3, -4, 5.5172
Enter DNE for Does Not Exist, oo for Infinity